Poszukujesz współpracowników, z którymi zbudujesz zespół pełen pasji i pozytywnej energii, a przy tym profesjonalny team reprezentujący Twój biznes na najwyższym poziomie? A może masz już fajnych ludzi, tylko brak im kompetencji? Jesteśmy dla Ciebie!

Rekrutacja

Rekrutacja to odpowiedzialność. Rekomendujemy tylko osoby wpisujące się w oczekiwania organizacji, realnie zmotywowane i szczerze zainteresowane ofertą. Nie tracimy czasu na półśrodki.

Aktywnie wyszukujemy i docieramy do kandydatów poprzez prowadzenie  kampanii w mediach, Bazujemy na poleceniach i rekomendacjach, a jednocześnie stale rozbudowujemy sieci kontaktów i relacji, uczestnicząc w targach branżowych i inicjatywach HR-owych. Nie brak nam również pomysłów na działania nieszablonowe.

Stawiamy na spójny wizerunek przedsiębiorcy jako pracodawcy, który jest niezwykle istotny w realiach rekrutacyjnych.

A gdy już proces rekrutacji mamy za sobą i tak długo oczekiwane wsparcie zawita na pokładzie, znów działamy wspólnie, by ułatwić nowemu współpracownikowi start i pozwolić szybko rozwinąć skrzydła. Dobrze poukładany plan wdrożeniowy jest tutaj kluczem do sukcesu.

A wszystko to w trzech krokach:

1.

DIRECT
SEARCH

Podstawa to dobry wywiad!

2.

EMPLOYER
BRANDING

Daj się polubić!

3.


ONBOARDING

Welcome!

Szkolenia

Uwielbiamy szkolenia!
Dobra organizacja, doświadczony team szkoleniowy, impreza, integracja i motywacja! Poszerzymy zakres kompetencji Twojego zespołu. Wyciągniemy to co najlepsze i podrasujemy, dzięki doskonaleniu:

1.

TECHNIK
SPRZEDAŻY

2.

UMIEJĘTNOŚCI
PRACY W ZESPOLE

3.

LIFE
COACHINGU